Meie lubadus seoses elektriliste profitööriistade hooldusega

Kaubanduslikud Boschi elektrilised tööriistad ja liitium-ioonakud ning laadimisseadmed vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele. Seepärast pakume Teile hoolduse eripaketti. Ja seda tasuta.

  • 3-aastane garantii elektrilistele tööriistadele. Garantii kehtib kõikide Boschi siniste elektriliste profitööriistade ja mõõteseadmete suhtes. Garantiiaja pikendus ei laiene kõrgsagedustööriistadele, tööstuslikele akukruvikeerajatele ja suruõhutööriistadele, samuti tarnekomplekti kuuluvatele lisatarvikutele, akudele ja laadimisseadmetele. Lisateavet leiate punktist Garantiitingimused.
  • Liitium-ioonseadmete, sh akude ja akulaadimisseadmete 2-aastane Bosch ProService.See laieneb kõikidele Boschi liitium-ioonseadmetele, sh akudele ja laadimisseadmetele. Kui ProService’i kehtivusajal tekib registreeritud seadme, aku või laadimisseadme töös häire, mis on põhjustatud toorme- või tootmisveast või kulumisest, vahetab Bosch asjaomase aku või laadimisseadme välja (vajaduse korral ka uuema mudeli vastu). Väljavahetatud seadmed, akud või laadimisseadmed lähevad üle Boschi omandisse. Lisateavet leiate osalemistingimustest.

Osalemiseks peate oma liitium-ioonseadme, -aku või laadimisseadme nelja nädala jooksul pärast ostu sooritamise kuupäeva veebis registreerima. Garantii ja/või hoolduspaketi tähtaeg hakkab kulgema ostu kuupäeval. Lisateavet leiate asjaomastest garantii-/osalemistingimustest.

Toote registreerimiseks peate ennast esmalt kasutajana registreerima. Seejärel saate oma isiklikul registreerimislehel registreerida oma elektrilise tööriista, liitium-ioonaku või -laadimisseadme, et saada osa 3-aastasest garantiist ja/või akude 2-aastasest ProService’i hoolduspaketist. Teile väljastatakse garantii- või hooldussertifikaat, mille saate PDF-vormingus välja trükkida või salvestada. Peale selle on Teil võimalus hallata oma isikuandmeid.

Garantii-/hooldussertifikaat kehtib põhimõtteliselt konkreetse toota kohta. See tähendab, et iga ostetud toote (elektrilise tööriista, liitium-ioonaku ja laadimisseadme) peate eraldi registreerima. Garantii-/hooldusjuhtumi puhul esitage sertifikaat koos ostuarve originaaliga edasimüüjale. Mõlemal dokumendil (ostuarve ja sertifikaat) toodud andmed peavad kattuma. Garantii/hoolduspaketi kehtivusajal tuleme Teie tootele ka tasuta järele.

Pildil on kasutuses akuga laetav Bosch GBH 36 V-LI Compact akupuurvasar