Tootekood: 0601241100 Kategooriad: , ,

Akukontrollkaamera GIC 120 Professional

306,16 

Kontrollkaamera GIC 120 Professional on kompaktne tööriist kiireks ja lihtsaks vaatluseks. Kompassivaatega seade pakub selget ruumilist orienteerumist. Lisaks võimaldab Quick Connectori tehnoloogia kasutajal kiirelt ja lihtsalt kaamerakaablit vahetada ning ühtlasi töövahendit organiseeritult hoiustada. Seadme kompaktne ja täiustatud ergonoomikaga ehitus võimaldavad parimat käsitsemist igas võimalikus olukorras ning ka ebatavalistes asendites.

Seade sobib paljudeks rakendusteks, nagu elektrikarpide ja torude sisemuste kontrollimine, seinaõõnsustesse vaatamine ja erinevateks hüdrosüsteemide ja automehaanika rakendusteks.

Detailide paremaks vaatlemiseks on kaameral GIC 120 Professional käepärane digitaalse suumi funktsioon. Lisaks võimaldab 120 cm pikkusega ja LED-valgustiga kaamera kaabel piisavat juurdepääsu kitsastele kohtadele ja neid selge pildi saamiseks valgustada.

Toote põhiomadused

 

Kompaktne tööriist kiireks ja lihtsaks vaatluseks

  • Kompassivaatega seade pakub selget ruumilist orienteerumist
  • Quick Connectori tehnoloogia võimaldab kasutajal kiirelt ja lihtsalt kaamerakaablit vahetada ning töövahendit organiseeritult hoiustada
  • Kompaktne ja täiustatud ergonoomikaga ehitus võimaldab parimat käsitsemist igas võimalikus olukorras

Hinnas sisaldub:

  • Kaamerajuhe GIC 120 C jaoks, Ø 8,5 mm, pikkus 120 cm1 600 A00 9B9
  • Magnet, konks, peegel
  • 4 × 1,5 V LR6 (AA) patarei

Tehnilised andmed

Ekraani suurus

2,7 "

Ekraani resolutsioon

320 x 240 px

Kaamerapea läbimõõt

8,5 mm

Kaamerakaabli pikkus

120 cm

LED-tule astmete arv

3

Kaal

0,5 kg