Tootekood: 0601481003 Kategooriad: , ,

Akunaelapüstol GNH 18V-64 M PROFESSIONAL : Kohvris L-BOXX 136 koos 2 X 4,0 ah ProCore 18V liitium-ioonakuga, kiirlaadija

1.051,64 

Kiire ja täpne kinnitamine: ühekordse ja kontakti korral rakendamise režiimiga viimistlusnaelapüstol

  • Maksimaalne vabadus: kompressorit, õhuvoolikut ega täiendavat gaasiballooni pole tarvis
  • Tühja naelasalvega rakendamise ennetusfunktsioon kaitseb puitu
  • Rakendusrežiime saab intuitiivse kasutajaliidese (HMI) kaudu hõlpsasti aktiveerida

Ühekordse ja kontakti korral aktiveeritava rakendusrežiimiga GNH 18V-64 M Professional on mobiilne lahendus erinevate materjalide kiireks ja täpseks kinnitamiseks. Akunaelapüstoli kasutamiseks pole tarvis kompressorit, õhuvoolikut ega kallist gaasiballooni – sisestage lihtsalt aku ja oletegi valmis tööd alustama. Kui naelasalv on tühi, kaitseb tühjalt rakendamise lukustus töödetaili kahjustuste eest. Seadmel GNH 18V-64 M on intuitiivne kasutajaliides (HMI), mis võimaldab rakendusrežiime hõlpsalt aktiveerida.

See sobib ideaalselt okaspuust (s.t männipuidust), lehtpuust (s.t tamme-, vahtra- või kasepuidust) ja komposiitmaterjalist põrandaliistudel, akna- ja uksepaledel, katteliistudel, treppidel ning ehisliistudel kasutamiseks. Seade ühildub kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System).

Seadmel GNH 18V-64 M Professional on nii ühekordne kui ka kontakti korral aktiveeritav rakendusrežiim ning seadmes kasutatakse 1,6 mm läbimõõduga ja kuni 64 mm pikkusi krohvinaelu. Seade on hästi tasakaalustatud ja selle uus konstruktsioon võimaldab kasutajal töökatkestuse korral selle mugavalt käest ära panna. Akunaelapüstol on tänu paigaldussügavuse täpsele reguleerimisele väga täpne.