GBH 18V-34 CF koos 2 × 5,5 Ah liitiumioonakuga ProCORE18V, sügavuspiirikuga, Bluetooth moodul

1.216,34 

Turu võimsaim SDS plusi akuvasar

  • Suurepärane jõudlus väärtusel 5,8 J: tootesarja võimsaim SDS plus akuvasar keeruliste betoonitööde jaoks
  • Ideaalne juhtimine – sujuv käivitumine täpseks meiseldamiseks ning 3 erinevat töörežiimi, tagamaks iga töö jaoks õige seade
  • Nutikaim SDS plusi vasar – kasutajaliidese kaudu reaalajas nähtav tööriista olek, individuaalsed kohandused Bosch Toolboxi rakenduses Bluetoothi kaudu

Toote põhiomadused

Toote eelised:
Sobib ideaalselt nõudlikeks betoonitöödeks: Boschi seade GBH 18V-34 CF Professional on kõige võimsam SDS plusi akuvasar, mis sobib ideaalselt keerulisteks töödeks. Selle võimsa seadme BITURBO Brushless tehnoloogia ja aku ProCORE18V tagavad silmapaistva 5,8 J jõudluse, mis teeb seadmest tootesarja kõige võimsama SDS plus akuvasara.

Varustus ja rakendus
Sujuva käivitamise funktsioon, mis võimaldab kasutamise käigus täpselt meiseldada, ja kolm töörežiimi (Auto, Favorite, Soft), mis pakuvad igaks tööks õiget seadet, tagavad tööriista ideaalse juhtimise.

Lisateave
18V-34 CF on ka nutikaim SDS plusi vasar, mis kuvab kasutajaliidese abil reaalajas tööriista oleku ning võimaldab Bluetoothi ühenduse kaudu teha Bosch Toolboxi rakenduses individuaalseid kohandusi. Tööriist sobib ideaalselt vasaraga betooni, müüritise ja kivi puurimiseks ning meiseldamiseks. Tööriist ühildub kõigi Bosch Professionali 18 V akude ja akulaadijatega (Professional 18V System). Maksimaalse võimsuse tagab aku ProCORE18V ≥ 8,0 Ah. Ühildub ka AMPShare’i eri kaubamärkide akudega.

Tehnilised andmed

Löögijõud

5,8 J

Löökide arv nimipööretel

0 – 2.900 min-1

Kaal ilma akuta

4,9 Kg