GSB 18V-150 C pappkastis koos lisakäepidemega

376,98 

Kui tugevus loeb: nutikas löökpuurtrell-kruvikeeraja võrreldamatu võimsuse ja juhtimise saavutamiseks

  • Äärmiselt kiire töö edenemine tänu võimsale harjadeta mootorile, mille maksimaalne pöördemoment on 150 Nm, ja ProCORE18V akudele
  • Täpne funktsioon Electronic Angle Detection ja aktiveeritav KickBack Control tagavad võrreldamatu juhtimise igas tööetapis
  • Usaldusväärne ja tugev tänu metallist puuripadrunile ja ülekandele

Toote põhiomadused

Toote eelised
GSB 18V-150 C Professional on nutikas löökpuurtrell-kruvikeeraja, mis tagab võrreldamatu võimsuse ja juhtimise, muutes nii mitmekülgse töötamise lihtsaks. See sobib ideaalselt kruvikeeramis-, puurimis- ja löökpuurimistöödeks ning võimaldab tänu erakordselt võimsatele ProCORE18V akudele ja BITURBO-tehnoloogiaga harjadeta mootorile maksimaalse pöördemomendiga 150 Nm töötada äärmiselt kiiresti. Nutikas funktsioon Electronic Angle Detection tagab alati pikkade kruvide õige nurga ja aktiveeritav KickBack Control vähendab augusaagidega töötamise käigus takerdumise korral järsu pöördemomendi reaktsiooni riski. Tänu metallist puuripadrunile ja ülekandele on löökpuurtrell äärmiselt usaldusväärne ja tugev, kui seda kõige enam tarvis on.

Varustus ja rakendus
See sobib ideaalselt erinevatesse materjalidesse, nagu puit, metall ja müüritis, kruvimiseks, puurimiseks ja löökpuurimiseks.

Lisateave
Puurtrell-kruvikeeraja ühildub kõigi Bosch Professional 18V akude ja laadimisseadmetega (Professional 18V System), maksimaalseks jõudluseks kasutage ProCORE18V ≥ 5,5 Ah akusid. Ühildub ka AMPShare’i eri kaubamärkide akudega.

Tehnilised andmed

Kaal 2.2 kg
Pöördemoment

150Nm

Pöördemomendi astmed

84/100/150 Nm

Tühikäigupöörded

0 – 550 / 0 – 2.200 p/min

Tarviku läbimõõt

1,5 / 13 mm

Aku pinge

18 V

Kaal ilma akuta

2,2 kg

Pöördemomendi astmeid

25+2

Löökide max arv

30 000 min-1